Výtvarná soutěž OZO Ostrava

01.06.2023
U příležitosti akce EKOTÝDEN se naše škola zapojila do výtvarné soutěž Víme, co s odpady!
Soutěž společnost OZO Ostrava vyhlásila u příležitosti 20 let provozu svého vlastního vzdělávacího zařízení - Centra odpadové výchovy.

Z výtvarných prací, které tvořily třídy, byla odeslána díla některých třídních kolektivů a jednotlivců. Proto máme velkou radost, že práce třídního kolektivu 7. A se umístila na 1. místě.

Třída 7. A se zúčastnila slavnostního předání cen na Prokešově náměstí před ostravskou radnicí. Žáci obdrželi diplom z rukou náměstka statutárního města Ostravy a cenu ve formě zážitkového programu – vstupenku do trampolínového parku Hop Jump Ostrava.

Gratulujeme k vítězství a doufáme, že i nadále budou tvořit zajímavé práce ve výtvarné výchově, protože jsou velmi šikovní.