Vyhodnocení základního kola Logické olympiády, kategorie A

15.10.2023

V prvním říjnovém týdnu proběhlo základní kolo Logické olympiády pro kategorii A, která je tvořena žáky třetích, čtvrtých a pátých tříd. Letos se registrovalo 17243 řešitelů z celé České republiky, na naší škole to bylo 28 soutěžících. Dva žáci zapomněli olympiádu včas vyřešit, tři si nepřejí zobrazit své umístění.  
Nejúspěšnějším soutěžícím se stala stejně jako v loňském roce Amálie Klosová ze třídy V. A, která má možnost naši školu reprezentovat v krajském kole 3. listopadu 2023 v prostorách Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Druhé místo patří Kristýně Poslušné z V. A a třetí příčku obsadil Sebastian Konečný IV. B
Všem soutěžícím děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a Amálce přejeme hodně štěstí v krajském kole. 
 
Mgr. Irena Wolkowinská