Testování IQ společností MENSA České republiky

Vážení rodiče,
rádi bychom vám nabídli testování IQ vašich dětí, které se bude konat 24.1.2019 v naší škole. Testování bude provádět Mensa - mezinárodní organizace podporující rozvoj nadaných dětí.
Test nevyžaduje předchozí znalosti, zjišťuje skutečnou úroveň zejména logického myšlení a dokáže odhalit nadání  tam, kde tomu např. školní výsledky neodpovídají. Testování ve škole je za snížený poplatek 150 Kč. Informaci o výsledku považuje Mensa za důvěrnou a dostane ji pouze zákonný zástupce testované osoby poštou do dvou týdnů od testování, nebo emailem dříve.

Ve škole děti dostanou letáček spolu s přihláškou na test. Máte-li o testování zájem, pošlete zpět po vašem dítěti vyplněnou přihlášku spolu s částkou 150 Kč svému třídnímu učiteli.
Děkujeme, že se zúčastníte! Denisa Agelová