Slavíme Halloween

02.11.2023

Dne 31. 10. 2023 po velké přestávce se žáci třetích, čtvrtých a pátých tříd sešli v tělocvičně školy, kde pro ně byla připravena hallowenská zábava. Většina zúčastněných měla na sobě strašidelné kostýmy, některé velmi nápadité. Po poučení o bezpečnosti a vysvětlení pravidel chování začalo soutěžení a plnění úkolů s halloweenskou tematikou. Žáci běhali s míčkem na papírovém talíři (The ghost waiters), přecházeli přes hřbitovní zeď, trefovali se míčky do dýně, skákali v pytlích, prolézali tunelem, přenášeli oko na kostlivcově ruce, létali slalom na koštěti, skákali do rakve a skládali halloweenské puzzle. Za splněné aktivity získali žetony, které mohli směňovat za zboží v halloweenském bufetu u paní pavoučkové. 

Akce se vydařila, žáci nejen poctivě plnili úkoly, ale zároveň se i slušně a bezpečně chovali.