Orientační běh

29.04.2024
V pátek 26. 04. 2024 byl uspořádán v odpoledních hodinách orientační běh po školní zahradě. Pro tento rok se jednalo o první ročník a počasí nám také přálo. Naplánováno bylo osm kontrolních stanovišť, která se obíhala, a jednotlivě si každý účastník orazítkoval číslo na plánku mapy.

Nejednalo se o výkonnostní soutěž, ale smyslem akce byla snaha o přiblížení naši školy budoucím prvňáčkům z přilehlých mateřských škol a nabídnout tak trochu JINAK strávení volného odpoledne dětem a jejich rodičům.
Všechny zúčastněné děti byly za svůj sportovní výkon odměněny malou odměnou a v závěru si každý mohl opéct špekáček.

Děkujeme všem zúčastněným za podporu školní akce a za příjemně strávené odpoledne.

V Ostravě- Porubě 29.4.2024                                    Mádlová Kamila (vedoucí akce)