Mikulášské veselení

12.12.2022
Také za dětmi na naši školu přišel letos Mikuláš, anděl a čert.
Jako termín své návštěvy zvolil úterý 6. prosince, navštívil všechny třídy a všem dětem přinesl dárky v podobě sladkostí. Tohoto odpovědného úkolu se úspěšně ujali žáci 9. ročníku. Všechny děti byly spokojené. Podívat se na fotky můžete zde.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            .