Veolia Energy Streetball 2024 – basketbalový turnaj

24.06.2024
Dne 18. 6. 2024 proběhl již 4. ročník streetballového turnaje u Trojhalí Karolina v Ostravě. V rámci kategorie pro základní školy (dívky/chlapci 14-15 let) naši školu reprezentovali žáci 9.A a 9.B: Jiří Kubica, Dominik Hudeček, Patrik Martínek a Tomáš Nemeth. Chlapcům se s úžasným skóre podařilo probojovat až do čtvrtfinále turnaje, ve kterém byli sice nakonec poraženi, ale jejich sportovního ducha a nadšení to rozhodně nenabouralo.
Cílem streetballových turnajů Veolia Energy Streetball je navrácení pohybových aktivit do života dětí a mládeže a také podpora zdravého životního stylu. Celé dopoledne doprovázel bohatý doprovodný program jako například exhibice basketbalového freestylu ambasadora soutěže Veolia Energy Battle of Tricks Dana Kliky.
Chlapcům moc blahopřejeme k jejich výkonu a věříme, že i v následujících letech se naše škola do turnaje opět zapojí.

Mgr. Nikol Hrubá