Dne 28. 5. 2026 jeli žáci třetího ročníku na výlet do Štramberku. Nejdříve se náročným stoupáním dostali k rozhledně na Bílé hoře, poté se přesunuli ke křeslům zvěrokruhu na Sluneční stezce. V pekárně „U Káči“ zjistili, jak se vyrábí Štramberské uši. Po zdolání mnoha schodů so pokochali výhledem z ochozu Štramberské trúby. Výlet se vydařil, počasí přálo, kromě zážitků a velkého množství suvenýrů si někteří žáci odvezli i přisáté klíště nebo odřené koleno.
Mgr. Irena Wolkowinská