Žáci naší školy se zúčastnili soutěže Mladý zdravotník, kterou organizoval Český červený kříž. Soutěž proběhla v Národní zemědělské muzeum Ostrava.
Celá akce byla pro žáky velmi obohacující. Vyzkoušeli si několik zajímavých situací, při kterých procvičili týmovou spolupráci, komunikaci i své znalosti první pomoci. Ze soutěže si odnesli mnoho cenných zkušeností a nových dovedností.
Jsme velmi hrdí na všechny naše žáky, kteří se soutěže zúčastnili. Svým přístupem, snahou a ochotou pomáhat skvěle reprezentovali naši školu.