Základní škola, Ostrava-Poruba

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní výlet druháků

Školní výlet druháků



Květen je předposlední měsíc školního roku a měsíc výletů. V pátek 29.5. se vydali i druháci na výlet objednaným autobusem, který řídil usměvavý pan řidič Tomáš Lindovský. Naším cílem byly lázně Klimkovice s lesním parkem a naučnou stezkou. Kluci i holky 2.A,2.B plnili během výletu nejrůznější úkoly, zacvičili si, pozorovali přírodu . Opakovali si učivo z prvouky. Nechyběly hry na schovávanou,překonávání překážek, houpačky. Svačina od maminky na čerstvém vzduchu chutnala skvěle. Na závěr našeho výletu jsme si v lázních i něco malého koupili, někteří ochutnali i lázeňskou zmrzlinu. A počasí? Bez jediného mráčku na obloze, se sluníčkem po celou dobu pobytu venku. Co si více přát? Prostě super výlet.

Mgr. Marcela Popalová, Mgr. Zuzana Čajková