Zlepši si techniku!

Soutěž v popularizaci vědy a techniky Zlepši si techniku!

Kterou pořádala VŠB - Technická univerzita Ostrava

PREZENČNÍ část soutěže proběhla podle plánu 19.4. od 9 do cca 14 hodin v Univerzitní aule
Do finálového kola soutěže se přihlásilo velké množství popularizátorů😊, a to hned v několika kategoriích.
Z naší školy se zúčastnila žákyně 8. A Amálie Pink, která ve své kategorii jednotlivců soutěžila s tématem Moderní fyzika golfového švihu
A za týmy 1. kategorie soutěžila také skupina žáků z 8. A – Adéla Zámečníková, z
9. A – Veronika Staňková, David Matějka a Jolana Zámečníková s tématem Sopky

Konkurence popularizátorů vědy a techniky byla obrovská a zástupci naší školy předvedli opravdu skvělá vystoupení na profesionální úrovni.
V soutěži týmů 1. kategorie obsadila skupina žáků z 8. A – Adéla Zámečníková, z
9. A – Veronika Staňková, David Matějka a Jolana Zámečníková s tématem Sopky nádherné 3. místo. GRATULUJEME!

Všem účastníkům Finálového kola soutěže patří velké poděkování za příkladnou a úspěšnou reprezentaci naší školy.
A doufám, že si nejen skvěle zasoutěžili, ale zároveň si užili krásný den s fyzikou a technikou a také se něčemu novému naučili 😊.

Mgr. Marie Zaťková