Zeměpisná olympiáda 2021

15.03.2021

Soutěž MŠMT proběhla v letošním roce v online prostředí. Okresní kolo mělo dané 2 termíny: 17. 2. 2021 a náhradní termín 24. 2. 2021, protože v některých okresech byly v tu dobu jarní prázdniny. Naši školu reprezentovalo 9 žáků, kteří se zaregistrovali na Masarykovu univerzitu v Brně a soutěžili ve svých příslušných kategoriích.
Za 6. ročníky soutěžili v kategorii A: Šimon Wloch 6.A, Natálie Vysloužilová 6.A a Anna Rusková 6.B.
V kategorii B soutěžili žáci 7. ročníku: Lukáš Slezák 7.A, Amálie Pink 7.A a Dominik Bratek 7.A
Nejstarší žáci soutěžili v kategorii C – společně žáci 8. a 9. ročníku: Ondřej Havrila 8.A, Michal Marek 9.A a Patrik Kaštovský 9.B.
 
Nejlepší umístění za naši školu získal žák 6.A Šimon Wloch – v obrovské konkurenci obsadil 6. místo !!!
Všem aktivním žákům děkujeme za reprezentaci školy a oceňujeme to, že byli ochotni soutěžit v prvním termínu, který byl právě pro nás v době jarních prázdnin. Aktivitu zohledníme při celkovém hodnocení předmětu zeměpis 😊
                                                                                                                                                                                PaedDr. Lenka Pitnerová