Výjezdový lyžařský kurz ve Ski areálu Skalka

21.01.2019
FOTO Stalo se již tradicí, že pro děti školní družiny organizujeme v zimních měsících týdenní výjezdový lyžařský kurz ve Ski areálu Skalka. V letošním šk. roce, v týdnu od 21. 1. - 25. 1. 2019 trávilo 47 dětí školní družiny příjemné odpoledne na zasněžených svazích kousek od Poruby.  Pod vedením zkušených lyžařských instruktorů, se seznamovaly s lyžařskými dovednostmi ať už jako začátečníci, nebo již pokročilí lyžaři se zdokonalovali ve svém lyžařském umění.  Každý den náš příjezd očekával maskot lyžařské školy Skaláček a pod jeho vedením probíhala rozcvička na svahu a následné rozdělení do družstev. Lyžařský výcvik probíhal za příznivého počasí a v pátek byl ukončen závody, kterým přihlíželi rodiče dětí. Všechny děti byly odměněny medailí a diplomy. Děti odcházely šťastné a spokojené a již se těší na další lyžovačku v příštím roce. Pavlína Zmijová