Salad Madness aneb Jak jsme se změnili v šéfkuchaře v AJ

15.06.2022

Žáci VIII.A třídy skupiny p. uč. Trunkátové zúročili své komunikační schopnosti a dovednosti AJ v netradiční hodině. 4 týmy soutěžily v přípravě nejchutnějšího, ale vzhledově nejatraktivnějšího salátu. Podmínkou bylo samozřejmě použití anglického jazyka po dobu celé hodiny a popis přípravy v anglickém jazyce. Hodinu si všichni moc užili a ukázalo se, že chlapci jsou také velmi nadějnými mladými kuchaři s výbornými nápady. Hodnotil se především bezchybný popis přípravy v angličtině, ale samotné týmy měly možnost obodovat chuť a atraktivní vzhled salátu dalších týmů. Žáci byli schopní použít angličtinu v praxi a prokázali svou nápaditost a fantazii. Navíc mohli ochutnat všechny druhy salátů a zpříjemnili si tak páteční den.

 

Vyučující AJ Petra Trunkátová

Foto    ZDE