projekt "Bo nám to není jedno"

15.11.2022
Ve dnech 4 a 5. 11. 2022 jsme se jako zástupci Školního parlament zúčastnili setkání v rámci projektu "Bo nám to není jedno", které uspořádal Parlament dětí a mládeže města Ostravy. 
Na tomto setkání zástupci jednotlivých škol představovali své projekty. My jsme jim představili  náš peer program "Buď oukej na netu", který sklidil hodně pozitivních reakcí. 
Co to je ten "peer program"? Peer program znamená, že studenti pozitivně ovlivňují mladší žáky. 

Na tento projekt jsme se přihlásili, protože si myslíme, že v dnešní době je důležité sdělit dětem, jaká nebezpečí na ně číhají na internetu. Také jsme se přihlásili z toho důvodu, že můžeme získat finanční příspěvek až 10 000 Kč na náš projekt. Peníze by nám hodně pomohly při zorganizování této akce. Jan Havlásek a Marie Hudečková, 9. A.