Okresní kolo Olympiády v jazyce anglickém

06.02.2020
Ve středu 5. 2. 2020 proběhlo ve Středisku volného času na Ostrčilově ulici okresní kolo Olympiády v jazyce anglickém. Naši školu v něm reprezentovali Matěj Kučera z 7.A a Matěj Farny z 9.A. Součástí soutěže bylo porozumění poslechovému textu, rozhovor s porotou a konverzace o vylosovaném tématu jednotlivě nebo ve dvojicích.
 
Naši žáci byli v obrovské konkurenci velmi úspěšní. Matěj Kučera obsadil v kategorii 1.A vynikající 4. místo (z 22 soutěžících), Matěj Farny ve své kategorii 2.A, kde soutěžilo 32 žáků ostravských škol, vybojoval dokonce 2. místo a je náhradníkem pro postup do krajského kola.

Děkujeme oběma žákům za poctivou přípravu a skvělou reprezentaci naší školy a srdečně gratulujeme ke skvělým umístěním.
 
Mgr. Renáta Holková