Nabídka kroužků Hello na druhé pololetí

06.01.2021
Milí rodiče,

bez angličtiny dnes člověk jako by nebyl, proto jsme pro vás ve spolupráci s Jazykovou školou Hello připravili kroužky angličtiny s rodilým mluvčím pro děti na druhé pololetí školního roku 2020/2021.

Kroužek konverzace s rodilým mluvčím je vhodný pro děti, které chtějí:
  • pochytit správnou výslovnost
  • rozmluvit se a nebát se mluvit anglicky
  • naučit se nová slovíčka a fráze, které by v učebnici nenašli
  • zlepšit si angličtinu zábavnou a hravou formou

V kroužku angličtiny vašim dětem pomůžeme:
  • zbavit se strachu z konverzace v angličtině,
  • porozumět mluvenému projevu a naučit se správné výslovnosti,
  • získat základní slovní zásobu v rámci dané úrovně,
  • zlepšit své konverzační schopnosti,
  • naučit se jazykově vyrovnat s řadou každodenních situací, které vyžadují použití angličtiny.

Do kroužku můžete své děti přihlásit na tyto termíny:

Konverzace s RM pro 1. stupeň ZŠ Pátek 13,45 - 14,45 12.2.2021 20233 Navazující

V případě zájmu je možné vypsat i další termíny a úrovně.

Kroužky probíhají přímo u nás na škole po vyučování. Pokud by současná situace neumožnila prezenční výuku, kroužky přecházejí plynule do online výuky. V případě online výuky lektor přizpůsobuje obsah hodiny online prostředí s využitím interaktivních materiálů.

Online lekci si můžete nezávazně vyzkoušet na ukázkové hodině, termíny naleznete na stránkách jazykové školy Hello.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na koordinátorku dětských jazykových kurzů, Lenku Folwarcznou, na e-mailu folwarczna@hello.cz nebo telefonním čísle 731 655 899.

Nabídka:  file:///C:/Users/davidovar/Desktop/D%C4%9Btsk%C3%A9%20kurzy%20Hello.pdf