Mléčné karty: 30.11.2018 končí platnost karet, které byly vydány před 1.9.2018

11.12.2018

OMEZENÁ PLATNOST KARET PO DOBU ŠKOLNÍHO ROKU

30.11.2018 končí platnost karet, které byly vydány před 1.9.2018. Doporučujeme dočerpat kredity do data platnosti karty, nebo si zažádat o převod kreditu na karty nové. Žádost o převod se posílá emailem na info@happysnack.cz a musí obsahovat číslo staré a nové karty a název školy.

Od tohoto školního roku budou karty vydávány s platností jednoho školního roku s přesahem do listopadu roku dalšího (=pro případné dočerpání kreditu). Platnost karet tak koresponduje s minimální délkou trvání školních projektů (=jeden školní rok) a minimalizují se tak složité procesy při případném ukončování smluvního vztahu.

OBECNÉ – DODÁVKY PRODUKTŮ VE ŠKOLNÍCH PROJEKTECH

MLÉKO DO ŠKOL: V rámci bezplatných dodávek distribuujeme minimálně dvakrát do měsíce polotučná nebo plnotučná mléka. Sortiment průběžně doplňujeme o čerstvé sýry, plátkové sýry a jogurty v BIO kvalitě.

Ochucená mléka naleznete ve školním automatu v příchutích vanilka, čokoláda a kakao. Tato mléka jsou vybírána prostřednictvím kartiček a jejich evidence pro potřeby SZIF je vedena speciálním online systémem, kterým jsou všechny automaty propojeny.

Nárok na ochucené dotované mléko za částečný doplatek žáka je jeden kus za den. Druhé a další mléko, zakoupené ve stejném dni, je prodáno za cenu plnou, tedy nedotovanou.

Pracovníci školy mohou využívat karty pro nákup zboží z automatu za nedotované ceny. V tom případě je třeba (po přihlášení školy na portál) zakázat odběr dotovaných výrobků, nebo nahlásit číslo karty na info@happysnack.cz a my toto provedeme za vás. 

KAM SMĚŘOVAT DOTAZY

Případné dotazy směřujte, prosím, nejlépe emailem na info@happysnack.cz.