MIKULÁŠSKÝ BADMINTONOVÝ TURNAJ

11.12.2019
FOTO V pátek 6.12. se za podpory sdružení SRPŠ uskutečnil již druhý ročník MIKULAŠŠSKÉHO BADMINTONOVÉHO TURNAJE. Školní tělocvična se v tento podvečer proměnila v badmintonovou halu, kde byly nalajnovány tři kurty.
Rodinné páry byly tvořeny žákem a rodičem. Hrálo se “každý s každým” na dva sety do jedenácti bodů.
Dohromady se sešlo 12 dvojic a také několik rodinných příslušníků, kteří se ujali role fanoušků. Ještě před zahájením samotné hry se dvojice rozdělily na základě výkonnosti do skupin “Profi” a “Expert”. I přes přátelskou atmosféru celého turnaje hráči nikomu nic nedarovali a hrálo se opravdu na vysoké úrovni. V průběhu turnaje se jak hráči, tak jejich fanoušci mohli občerstvit dobrotami připravenýma jak pořadatelem, tak maminkami 😊
Před osmou hodinu byli vyhlášeni tři nejlepší z každé kategorie a obdrželi věcné ceny a medaile. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mikulášský turnaj, tak všichni hrající žáci dostali malou mikulášskou odměnu.
Výsledky kategorie Profi:
1.Cívelovi
2.Rehovi
3.Heydukovi
Výsledky kategorie Expert:
1.Kantošovi
2.Tabányiovi
3.Najsarovi
Sportu zdar! Za rok zase na MIKULÁŠSKÉM BADMINTONOVÉM TURNAJI!!!