Končí platnost loňských Happysnack karet

27.11.2019

30.11.2019 bude ukončena platnost karet, vydaných v loňském školním roce. Prodloužit jejich platnost je možné dobitím kreditu. Informace na www.happysnack.cz.
Další Informace:

Karty Happysnack mají omezenou platnost - vždy jeden školní rok s přesahem do konce listopadu roku následujícího s možností prodloužení. Pokud v novém školním roce dobijete kredit na své stávající kartě, její platnost se prodlouží do konce školního roku.

Toto oznámení se netýká karet vydaných v letošním školním roce nebo těch, které již byly prodlouženy dobitím kreditu!

Vaše karta pozbyde platnosti 30.11.2019. Po tomto datu nebude možné vybírat touto kartou žádné produkty ze školního automatu. Pokud byste chtěli využívat výhody školního automatu, vyzvedněte si novou kartu u pověřené osoby ve škole. POZOR! Můžete si prodloužit platnost karet o další školní rok pouze u těch, které jsou z loňského roku a kterým by platnost končila 30.11.2019. Starší a ještě starší karty, které již měly platnost ukončenou v předešlých letech, prodloužit NELZE.

Jakou minimální částkou musím dobít kredit?
Můžete dobít, kolik uznáte za vhodné. Minimální částka pro prodloužení platnosti stávající karty je stanovena na výši 10 Kč.

Budu platit aktivační poplatek u stávající karty, pokud ji dobiji nějakým kreditem?
Nikoli. To, že kartu dobijete, znamená, že máte zájem používat stávající kartu. Veškerý kredit, který na kartu pošlete, Vám zůstává plně k dispozici pro nákup produktů zdravých svačin.

Pozor, některé způsoby dobíjení jsou zatíženy poplatkem třetích stran - info o dobíjení karet zde.
Kdy musím dobít stávající kartu, aby se její platnost prodloužila?

Pokud bude kredit na stávající kartu připsán v období od 1.7. do 30.11., znamená to, že máte zájem o  prodloužení její platnosti na školní rok 2019-20. V tomto případě si nemusíte novou kartu na škole přebírat.

Dostali jsme ve škole nové karty, mohu je používat?
Nové karty můžete používat, jak jste byli zvyklí. Pozor, všechny nové plastové karty jsou ale zatíženy aktivačním platkem ve výši 10 Kč. Více info k aktivačnímu poplatku zde.

Pokud máte ještě zachovalou stávající kartu, můžete ji nadále používat za podmínky, že kartu alespoň jednou dobijete. V tomto případě již nehradíte žádný aktivační poplatek.