Informace školní psycholožky

07.09.2020
     Vážení rodiče, milí žáci a zaměstnanci školy.
     Všichni jsme se těšili na začátek nového školního roku, tak jak jej známe, bohužel máme před sebou malou překážku. Škola je uzavřená na neurčitou dobu, ale to nás nerozdělí. Společně vše zvládneme, online komunikaci již máme natrénovanou a postupně nám budou známy další informace, které nás uklidní a dodají jistotu.

V současné době není možné setkání tváří v tvář, a proto jsem vám k dispozici v online prostoru. Pokud máte nějaké trápení, úzkosti, strach, nejistotu nebo jiné pocity, jsem zde pro vás. Nestyďte se ozvat, každý z nás někdy potřebuje pomocnou ruku.
Můžete mi napsat e-mail (alena.schindlerova@zshrdlicky.cz) a domluvíme se, která komunikační cesta pro vás bude nejvhodnější (e-mail, videohovor nebo telefonicky).

Udělám maximum, abychom situaci společně zvládli. Držme si palce, ať jsme všichni zdraví a v co největší psychické pohodě.
 
Mgr. Alena Schindlerová – školní psycholožka