Happy New Year – druhý kurz tvoření s maminkami

21.10.2023
Píseň All I Want for Christmas Is You rozezněla v pátek 20. října přírodovědnou učebnu při dalším společném tvoření. Vánoční atmosféru jsme navodili k tvorbě netradičních zábavných novoročenek pro přátele. Přihlášení zájemci si vyzkoušeli techniku práce s akvarelovými barvami, rozmývali, stínovali, vybarvovali originální zahraniční razítka. Posuďte sami na fotografiích, jak se obrázky podařily…

Letos máme v našich kurzech heslo: „Kdo je připraven, není překvapen!“ – už od září tvoříme vánoční přání a dekorace, protože čas do konce roku 2023 rychle ubíhá. Další tvoření proběhne 10. listopadu, budeme tvořit zdobenou krabičku na čokoládu pro Mikulášskou nadílku. Na kurz se lze přihlásit nejpozději do 1.11. na adrese: Lenka.Pitnerova@zshrdlicky.cz.