Dobrý skutek aneb děláme radost o Vánocích

13.12.2021
Dne 10.12.2021 žákyně Zuzana Fojtíková, Tamara Kocůrková a Markéta Kocůrková, žákyně IX.B třídy, navštívily společně s p. uč. Trunkátovou Domov pro seniory Slunečnice, aby vykouzlily úsměv na tvářích babiček a dědečků a zpříjemnily jim Vánoce.
Žáci IX.B a V.B pod vedením svých vyučujících Marie Zaťkové a Jany Burdové vytvořili krásná vánoční přání a anděly, aby udělaly seniorům radost, ale především, aby dokázali, že na ně v tomto čase myslí.
Přáníčka byla předána pracovnicím domova, které nás ujistily, že i v minulém roce přáníčka seniorům udělala velkou radost. Tímto činem se žáci také zapojili do další tradiční akce v projektu Schools United Dobrý skutek.
Dětem i vyučujícím děkujeme a všem přejeme pohodové a usměvavé Vánoce.
Petra Trunkátová

FOTO    ZDE