Dětský den na Skalce

30.05.2019

FOTO Atrakce a zábava pro děti!!! To bylo zábavné sportovní dopoledne pro děti prvního stupně.

Svůj mezinárodní svátek oslavily naši prvostupňáčci v areálu Skalka. Oslavili ho skutečně velkolepě. Vyřádili se na atrakcích a se zájmem se prošli cestičkami MiniZOO, v níž s obdivem pozorovali pštrosy, páva, oslíka, prasátka, kůzlátka, morčata, ovečky… 

Z množství atrakcí až přecházel zrak. Vybrat si děti mohly trampolínky, skákací hrad, tubingovou dráhu, houpačky, skluzavky, bludiště, kolotoč, prolézačky, mohly si vyzkoušet svou přesnou mušku při míření gumovým šípem na terč, a také si mohly odpočinout v sedacích vacích položených na trávě. A protože se i počasí přidalo k oslavě Dne dětí, tak toto slavnostní sportovní dopoledne se náramně vydařilo. Děti dostaly za odměnu medaile, odznaky a lízátko.