Den netradičních sportů

30.10.2021
S podporou statutárního města Ostravy byl v pátek 8. 10. 2021 uspořádán pro žáky 2. stupně Den netradičních sportů.
Program byl zahájen v 8:00 rozpravou a rozcvičkou na školním hřišti. Následně si žáci mohli vyzkoušet méně známé, ale o to více lákavé sporty a aktivity jako discgolf, speedminton, kroket, pétanque, softball, hookbruč, slackline, crossnet, chůdy, motorický padák, frisbee nebo střelbu ze vzduchovky. Celý program byl také doplněn turnajem v kin-balu. Žáci si i přes chladnější počasí den naplno užili, naučili se spoustu nových dovedností a hlavně strávili den plný pohybu a zábavy na čerstvém vzduchu.
Děkujeme žákům za bezvadný průběh celého dne, deváťákům za výpomoc organizátorům a zaměstnancům školní jídelny za pitný režim v podobě teplého čaje, který všem přišel vhod.
    
Za kabinet TV
p. uč. Viktor Klos a p. uč. Jan Škapa
 
Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy
Hypertextový odkaz: statutární město Ostrava