BADMINTONOVÝ TURNAJ 2018

30.11.2018

Obliba badmintonu v poslední době stále stoupá, a proto by bylo škoda dětem tento populární sport nepřiblížit. S pomocí finančních prostředků  Statutárního města Ostravajsme uspořádali rodinný turnaj, kterého se aktivně zúčastnili jak žáci, tak rodiče.

Soutěž byla zahájena v pátek 30.11. v odpoledních hodinách v tělocvičně, kde se na třech kurtech utkalo celkem 12 rodinných párů. Týmy byly rozděleny do dvou kategorií, ve kterých se utkal “každý s každým“.  

Na kurtech bylo možno sledovat vypjaté souboje i úsměvné momenty. Nechyběly snaha poprat se o každý míček a pozápasové emoce, které ke sportu bezesporu patří.

Výsledková listina:

Skupina A

1. místo               Stolár Jan, Stolár Jiří                                                                                  

2. místo               Heyduk Lukáš,  Heyduk Svatopluk

3. místo               Pavlík Tomáš, Hruboň Jakub

 

Skupina B

1. místo               Kučera Ondřej, Kučera David

2. místo               Kurmashov Kirill, David Říčný

3. místo               Tabányi Jan, Tabányi Pavel

Děkujeme všem zúčastněným za bezvadný průběh a příjemnou atmosféru turnaje a  Statutárnímu  městu Ostrava, bez jehož podpory  by se tato sportovní  akce nemohla uskutečnit.  Dík patří také Jarku Ožanovi za fotografickou dokumentaci.

Výhercům gratulujeme a již nyní se těšíme na další ročník soutěže v badmintonu.