ANGLICKÁ KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ

11.02.2022

Dne 3. února proběhlo školní kolo ANGLICKÉ KONVERZAČNÍ SOUTĚŽE, a to ve dvou kategoriích. V první kategorii soutěžili žáci 6. a 7. ročníku v počtu 14 dětí. V druhé kategorii si poměřili své znalosti v angličtině žáci 8. a 9. ročníku, a to v počtu 9 žáků.

V první kategorii zvítězila Nela Kovalská (7.A), na 2. místě se umístil Nicolas Bunček (7.A) a o 3. místo se podělili Lucie Neuwirthová (6.A) a Jakub Keszegh (7.A).

Ve druhé kategorii si první místo vybojovala Kateřina Kurovská (8.A), 2. místo obsadili Kateřina Fildánová (9.A) a Matěj Kučera (9.A) a 3. místo právem patří Amálii Pink (8.A).

Děkujeme všem soutěžícím za skvělé výkony a Katce Kurovské a Nele Kovalské budeme fandit i v okresním kole, které se bude konat v březnu.

Mgr. Hana Kyzourová