​Družinový slavíček

28.06.2022
Ve dnech 13. 6. – 16. 6. 2022 proběhly pěvecké soutěže v jednotlivých odděleních. Děti si zvolily zástupce, kteří  reprezentovali svá oddělení na Družinovém slavíčku ve čtvrtek 16. 6. Představilo se nám 18 soutěžících.                                                                                                   
Soutěž jsme zahájili vystoupením dětí z kroužku Hra na flétnu. Poté následovala samotná soutěž. Odborná porota, ve složení p. vychovatelek hodnotila jednotlivé výkony až po vystoupení všech soutěžících. 
Umístění soutěžících:
                                                                                                                   
1. Osoha František
2. Konečná Sofie
3. Stachel  Petr
                                                                                                                                    
Zvláštní cenu za pěvecký a herecký výkon obdržela Sára Hoferková.
Všichni soutěžící byli odměněni sladkými i věcnými cenami, vítězové také diplomy.
Pavlína Zmijová

Foto    ZDE